AdemTENT

BİZ KİMİZ?

1980 yılında Hacı Abdullah EKSEN ve Hüseyin EKSEN öncülüğünde Eksen Tekstil San. Tic. LTD. ŞTİ. başlığı altında aile şirketimizin temelleri atılmıştır. Kendini daima yenileyen bir şirket olarak 1990 yılında iplik üretim tesisimizi kurarak şirketimiz kendini büyütüp geliştirmiştir. 2013 yılında şirketimiz bilgi birikimini, yapı mimarisi ile birleştirerek ADEMTENT markası altında Mimari Tekstil Yapılar sektörüne adımını atmıştır. Asma germe membran ve endüstriyel çadırlar sektöründe ADEMTENT uzman mühendis, mimar, üretim ve montaj ekipleri ile sektöre yeni bir soluk getirmiş olup dinamik ruh ve genç çalışma yapısı ile yurt içi e yurt dışında tamamlamış olduğu projelerle markalaşmıştır. ADEMTENT membran sistemler alanında projelerini müşteri memnuniyeti ve çevre duyarlılık ilkelerini dikkate alarak ticari ve mühendislik ilkelerinden vazgeçmeden gerçekleştirmektedir.

Ademtent
Ademtent
AdemTENT

NEDEN FARKLIYIZ?

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik en önemli değerlerimizin arasında yer aldı. Müşterilerimize, iş ortaklarıma ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesini benimsedik. En kısa sürede en ideal bütçe ile yeni teknolojiyi takip ederek en iyi işi başarmayı hedefliyoruz. Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürüyoruz. Yalnızca proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmıyor, satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini en önde tutarak, müşterilerimizle en iyi şekilde iletişim kurmanın yollarını günümüz koşulları içerisinde sürekli geliştiriyoruz.

NELER YAPIYORUZ

architecture

Taşıyıcı sistemi sadece çekme kuvveti alan Branda ve kabloların tamamen ya da kısmen kullanılması ile oluşturulan gölge sistemleridir.

Interior

Geniş hangarlar veya çok amaçlı kullanıma uygun olarak, sağlam çelik iskelet üzerine Membran giydirilerek yapılan çadır tipidir.

planning

Tribün veya herhangi bir etkinlik alanı için uygulanabilen şık ve güçlü Membran sistemleridir. Alanınıza en estetik çözümler için bizi arayın.